Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir °C

Hakkımızda

https://35izmirgazetesi.com   İnternet Gazetesi Mart 2021. Yayın Hayatına Başlayan bağımsız bir bilgi politikası izleyen bir medya kuruluşudur.

Ege Bölgesinin En Güzel Şehri İzmir İlinin https://35izmirgazetesi.com   İnternet Gazetesi Türkiye, Dünya ve Türk Dünyasının Son Dakika Gelişmelerini, Turizm, Ekonomi, Magazin,  Sanat, Tiyatro, Bilgi, Teknoloji, sosyal, siyasi, sosyal ve kültürel yaşamındaki yeniliklerin yanı sıra, https://35izmirgazetesi.com  okuyuculara diğer Türk Dünyasından ve Dünyadan ilginç haberler sunuyor.  Ayrıca Ege Bölgesinin, Dünya, Türkiye ve Türk Dünyasında çevrimiçi gazete, çeşitli alanlardaki röportajları, analizleri, raporları içermektedir. Çevrimiçi gazete, herhangi bir siyasi veya sosyal gruba karşı ayrımcılık yapmaz ve haberleri yorum yapmadan tamamen tarafsız ve bağımsız bir şekilde yayar. https://35izmirgazetesi.com  Ekibi gazetenin web sitesinde okuyucuların karşılaştıkları olaylar hakkında operasyonel bilgi verme fırsatına sahip olduğu bir “telefon hattı” vardır.

https://35izmirgazetesi.com   internet Gazetesi Ege Bölgesinin tarafsız bir haber sitesi olarak Yurt İçinde ve Yurt Dışında Temsilcilerin Güçlü Tam Donanımlı yeni ekip Anlayışı ile kurulun Yeni Ekibi ile Ülkesine ve Vatanına Hizmet etmek için çalışmalarına devam ediyor.

Misyonumuz:

Kitlelerin farklı görüşlerdeki habere erişimini hızlı hale getirerek, gündemi belirleyen olaylara karşı çok yönlü değerlendirme fırsatı sunmak, zamana ve hayata değer katmak için var olmaktır.

Vizyonumuz:

Çeşitli bakış açılarıyla hazırlanmış haberleri hızlı ve tarafsız olarak son kullanıcıya eriştirmek,
Nitelikli içerik üreten bütün platformları bünyesinde barındırmak,
Bilgi kirliliğine son vererek kullanıcının en net bilgiye erişimini sağlamak,
En hızlı haber erişimini sağlayabilmek için profesyonel iş gücünü cezbetmek, eğitmek ve geliştirmek,
Türkiye’de Haber ve Medya kategorisinde yayın yapan en büyük 10 kuruluştan biri olmak,
Her geçen gün daha fazla kullanıcının beğenisini kazanmak,
Bütün paydaşlarına değer katmaktır.